Mikropůjčka - SMS půjčka
Půjčky ihned  |  SMS půjčka  |  SMS půjčka bez 1 Kč  |  Půjčka přes sms  |  Půjčkomat  |  Půjčka do výplaty  |  Viasms  |  Švýcarská půjčka

Mikropůjčka, nebo kreditka?

Je lepší mikropůjčka, nebo kreditní karta. Obojí nabízí krátkodobu půjčku, ale podmínky jsou rozdílné. Co je výhodnější? Pro každý případ se hodí něco jiného, buďte chytří a využívejte možností obou finančních produktů.

Mikropůjčka před výplatou

Mikropůjčka je malá půjčka před výplatou, kdy si můžete celkem bez větších problémů půjčit 500 až 20 000 Kč na jeden měsíc. Tedy pokud máte adekvátní bonitu a nejste problémový klient. Mikropůjčky nejsou dostupné všem, většinou potřebujete nějaký příjem.

První půjčka zdarma

Největší benefit mikropůjčky je v oblíbené akci, kdy leckteří poskytovatelé poskytnou první půjčku zdarma, za předpokladu řádného splacení.

Výhody mikropůjčky

Nevýhody mikropůjčky

Kreditní karta

Zajímavou alternativu k mikropůjčkám nabízí kreditní karta. Kreditka je předschválená půjčka, kterou můžete kdykoliv čerpat, ale pouze v podobě platby za služby či zboží. Navíc pokud jí jednou získáte, nemusíte při každém využití procházet schvalovacím procesem. Podud tedy například přjdete o práci a nedostanete půjčku jinde z titulu absence příjmu, stává se kreditka možnou půjčkou pro nezaměsnané, než seženete další práci.

Bezúročné období

Hlavní předností je bezúročné období. Pokud ve stanoveném čase (obvykle maxi 55 až 60 dní) doplatíte dluh na kreditce, nebudou vám účtovány za tento dluh úroky. Jedná se tedy o velmi výhodnou půjčku zdarma. Pokud v bezúročném období půjčku dluh nesplatíte, začínají se počítat úroky a dluh je nutno splácet, podle výpisu.

Bonusy a výhody kreditek

Na trhu existuje spousta různých kreditních karet, všímejte si těch, které Vám nabízí něco navíc. Dobrou volbou je ta, která Vám za každou transakci vrátí část platby. Tím se půjčka stává ještě zajímavější, v podstatě dostáváte zaplaceno za to že si půjčíte.

Ce je lepší?

Pokud je Ve Vašich silách hlídat si bezúročné období, na nákup zboží a služeb a všude tam ,kde jsou akceptovány platební karty použijte kreditky, ideálně tu, která Vám za každou platbu vrátí nějaké procento. Pokud potřebujete hotovost, zvolte mikropůjčku, ideálně tam, kde ji dostanete napoprvé zdarma. Pozor však na opakovanou půjčku, ta už je dražší.


Vloženo 17. 10. 2017

© 2009 - 2023 SIALINI, www.Mikropůjčka.cz - Infoweb o mikropůjčkách. Nejsme poskytovatelem půjček. Provozovatel
Podmínky použití a ochrana osobních údajů