Mikropůjčka - SMS půjčka
Půjčky ihned  |  SMS půjčka  |  SMS půjčka bez 1 Kč  |  Půjčka přes sms  |  Půjčkomat  |  Půjčka do výplaty  |  Viasms  |  Švýcarská půjčka
mikropůjčka ilustrační foto

Půjčky ihned do 10 minut

Rychlé půjčky ihned se dají vyřídit do 10 minut, bez zbytečného čekání na pobočkách. Rychlé vyřízení spočívá v on-line žádosti na internetu. Potřebujete peníze rychle a zároveň chcete ušetřit drahocenný čas? Na výběr máte hned několik typů rychlých půjček.

Rychlá půjčka na cokoliv

Jestliže potřebujete peníze ihned a nechcete z osobních důvodů dokládat, na co peníze potřebujete, máte možnost vybírat půjčky hlavně z nebankovní sféry. Po vyplnění žádosti na stránkách konkrétní firmy se už do 10 minut můžete dozvědět, zda vám byla půjčka schválená či nikoliv.

Registrace je přehledná a jednoduchá. Zvolíte si částku, vyplníte osobní údaje, dodáte potřebné dokumenty a žádost je okamžitě v procesu vyřizování. Velké firmy disponují automaty na vyřízení půjčky a schválení je o to rychlejší. Zavedené finanční instituce mívají obvykle účty u všech větších bank a převody jsou tím pádem záležitostí minut od schválení.

Mikropůjčka s žádostí online

Jestli vám akutně chybí jen menší částka peněz na nutné výdaje a potřebujete půjčit rychle, pak je možností mikropůjčka. Ta se pohybuje v rozmezí od 500 do 4 000 Kč. Nevýhodou je krátká doba splatnosti, obvykle do 30 dnů.

U takové půjčky se nevyžaduje ani doložení účelu půjčky. Vyřídit se dá pohodlně z domova, kde postačí vyplnit žádost o půjčku. Žadatel musí být starší 18 let, s trvalým bydlištěm v České republice. Je nutné aby vlastnil bankovní účet a také mobilní telefon. Ten je důležitý pro potvrzení půjčky díky sms zprávě. U takto malých částek nemusí žadatel často ani podepisovat smlouvu.

Po řádném splacení půjčky v daném termínu roste šance, že v případě další žádosti vám bude poskytnuta možnost zažádat o půjčku s vyšší částkou.

Půjčka ihned pro každého

Půjčka ihned je produkt nebankovních firem. O takovou půjčku mohou požádat nejen pracující, ale i lidé bez prokazatelného příjmu, studenti, ženy na mateřské dovolené a důchodci. Jednoduše jsou tady pro všechny, kteří potřebují peníze hned.

Půjčky ihned pro každého mají pro každou kategorii žadatelů své podmínky vyřízení. Základní podmínkou je věk vyšší než 18 let a trvalé bydliště v ČR. Pak už se podmínky mohou lišit. Sjednání je přes internet nebo telefonicky. U většiny půjček ihned není vyžadována zástava ani ručitel. Pro jistotu je dobré si sjednat i pojištění na ochranu před neschopností splácet, z důvodu nemoci nebo ztráty zaměstnání.


Vloženo 12. 8. 2017

© 2009 - 2023 SIALINI, www.Mikropůjčka.cz - Infoweb o mikropůjčkách. Nejsme poskytovatelem půjček. Provozovatel
Podmínky použití a ochrana osobních údajů