Mikropůjčka - SMS půjčka
Půjčky ihned  |  SMS půjčka  |  SMS půjčka bez 1 Kč  |  Půjčka přes sms  |  Půjčkomat  |  Půjčka do výplaty  |  Viasms  |  Švýcarská půjčka
mikropůjčka ilustrační foto

Via SMS rychlá půjčka

SMS rychlá půjčka Via sms je vhodná pro každého, kdo potřebuje nutně menší obnos peněz. Někteří lidé využívají krátkodobé půjčky i pravidelně. Hodnota půjčky se pro klienty, kteří zaplatí půjčenou částku v termínu, může zvyšovat.


Výhodou nebankovní Viasms půjčky je rychlost vyřízení. S půjčkou Viasms můžete mít peníze za pár minut. Jedná se o rychlou půjčku do výplaty.


Via sms půjčka je vhodná pro:

Registrace a vyřízení první Via sms půjčky

Prvním krokem je registrace, kde se zvolí částka a doba půjčení. Napoprvé si můžete půjčit od stokoruny až maximálně 6 000 Kč. Na stránkách je třeba vyplnit krátký formulář se základními údaji o žadateli (jeho jméno, adresa, rodné číslo, číslo občanského průkazu a e-mail). Po odkliknutí se souhlasem s podmínkami smlouvy, by měla žadateli přijít na mobilní telefon sms zpráva, jejíž obsahem je aktivační kód. Tento pak stačí zadat do profilu na stránkách a uhradit symbolický registrační poplatek. Po zaplacení stačí vyčkat na rozhodnutí o vaší žádosti.

Opakované Viasms půjčky

Pokud jsou žadatelé s půjčkou Via sms spokojení, mohou o půjčku žádat opakovaně až do výše 20 000 Kč. Doba splacení této půjčky zůstává vždy stejná, v rozmezí 7 až 30 dnů. Pokud bude částka shodná jako u předchozí žádosti, peníze jsou připsány okamžitě po uhrazení půjčky předešlé. Pokud bude částka půjčky vyšší, je třeba počkat 7 dnů.

Viasms půjčka esemskou

Kdykoliv po zaregistrování a odsouhlasení z druhé strany, už může klient zažádat o půjčku opakovaně, prostřednictvím sms zprávy v daném znění. SMS půjčka je tak velmi rychlá a pohodlná.

Splacení a prodloužení půjčky

Splacení krátkodobé půjčky Via sms probíhá bankovním převodem. Pokud se klient rozhodne, má možnost si dobu splacení prodloužit. Lhůta prodloužení je o 7, 14 nebo 30 dnů. Toto prodloužení je zpoplatněné a musí se uhradit nejlépe do posledního data splatnosti půjčky. V opačném případě jsou účtovány úroky z prodlení.


Vloženo 13. 8. 2016

© 2009 - 2023 SIALINI, www.Mikropůjčka.cz - Infoweb o mikropůjčkách. Nejsme poskytovatelem půjček. Provozovatel
Podmínky použití a ochrana osobních údajů