Mikropůjčka - SMS půjčka
Půjčky ihned  |  SMS půjčka  |  SMS půjčka bez 1 Kč  |  Půjčka přes sms  |  Půjčkomat  |  Půjčka do výplaty  |  Viasms  |  Švýcarská půjčka

SMS půjčka bez 1 Kč

Nemáte čas a potřebujete rychlou půjčku? SMS půjčka bez 1 Kč je tou nejrychlejší variantou, jakou jsi lze představit. Nabízí peníze ihned na účet bez poplatku. Už žádné zdržování zasíláním jedné koruny na účty poskytovatelů. Půjčka je určena všem příznivcům rychlých půjček na účet bez obtěžování ověřovacím poplatkem. Tato půjčka vychází vstřict všem, kteří nemají čas čekat, až proběhne bankovní transakce, které půjčku může zdržet i o jeden den.

Kdo SMS půjčku bez 1 Kč nabízí?

Společností, které si uvědomují potřebu maximalizovat rychlost půjčky je poměrně dost. najdeme je v segmentu mikropůjček, to jest malých půjček do výplaty, které jsou k dispozici od několika set korun, 10 000 průměrně aý po 20 000 Kč.

Ageregátory půjček

Zajímavu variantu je využít agregátrů půjček, které na základě vaší bonity vyberou nejpravděpodobněji dostupnou půjčku. V nabídce zastupují mnoho poskytovateů, včetně těch, kteří nevyžadují zaslat 1 Kč ověření. Obdržíte více nabíek a vyberete si tu nejlepší.

CreditON

Jedním z poskytovtelů půjčky bez 1 Kč je CreditOn, tam lze získat první půjčku do 4000 Kč, opakovanou až 20 000 Kč se splatností až 40 dní,

Půjčkomat

Až 22 000 Kč nabízí Půjčkomat s omezením pro nové kllienty klienty na 10000 Kč, kde navíc můžete získat první půjčku zdarma.

Co je to za poplatkek?

K čemu se používá poplatke 1 Kč? Někteří poskytovatelé využívají této možnosti k ověření svých klientů a jejich bankovního účtu. Ostatní od této komplikace a zdržení upustli. Rozdíl je v rychlosti vyřízení půjčky. Tetto poplatek není problematický v částce, kterou posíláte, ale díky zdržení, které způsobí. V ideálním případě zdržení není zas tak velké, poskytovatelé nabízí na výběr několik bank, kam lze 1 Kč zaslat. Pokud máte stejnou banku pak je transakce v řádech minut a nemusí to být problém, jako při využití mezibankovního převodu, které jsou pomalejší. Některé společnosti vyžadují už jen zaslání jednoho haléře k ověření, nicméně zdržení je stále stejné.

Omezení částky i ceny, ale vyřízení do 5 minut

Na jednu stranu je půjčka velmi rychlá a peníze lze mít ihned na účtu u něterých úvěrových společností už do 5 minut, na druhou stranu je potřeba počítat s kratší splatností a menší částkou. Typická je půjčka 5000 až 10000 Kč na obdbí 5 až 30 dní.


Vloženo 4. 12. 2017

© 2009 - 2023 SIALINI, www.Mikropůjčka.cz - Infoweb o mikropůjčkách. Nejsme poskytovatelem půjček. Provozovatel
Podmínky použití a ochrana osobních údajů