Mikropůjčka - SMS půjčka
Půjčky ihned  |  SMS půjčka  |  SMS půjčka bez 1 Kč  |  Půjčka přes sms  |  Půjčkomat  |  Půjčka do výplaty  |  Viasms  |  Švýcarská půjčka
mikropůjčka ilustrační foto

Švýcarská půjčka

Švýcarská půjčka se řadí mezi rychlé půjčky, které jsou charakteristické nižšími částkami, vyřízením on-line a bleskovým převodem. Napoprvé si u Švýcarské půjčky může klient požádat o 5 000 Kč, se splatností od 15 do 30 dnů. S každou další splacenou půjčkou se limit zvyšuje až na 10 000 korun.


Výhodou nebankovní půjčky je rychlost vyřízení, nevýhodou pak krátká doba na splacení. Pokud vám chybí peníze, které nutně potřebujete, se Švýcarskou půjčkou je můžete získat do 5 minut na účet. Veškeré informace naleznete na webových stránkách včetně dokumentů, jakými je například Smlouva o úvěru.

K vyřízení musí mít žadatel:

Jak vyřídit Švýcarskou půjčku

Prvním krokem je zvolení požadované částky a doby splacení. Poté stačí vyplní jednoduchý formulář, kde se zadají osobní údaje. Následně je nutné poslat mailem aktuální výpis z účtu, ofocený občanský průkaz a druhý doklad totožnosti, kterým může být cestovní pas, rodný list nebo kartička pojištěnce. Ověření bankovního účtu se provádí zasláním symbolické 1 koruny na účet poskytovatele půjčky.

Podmínky pro získání půjčky:

Schválení Švýcarské půjčky

Po schválení žádosti a uzavření smlouvy elektronickou formou, budou peníze okamžitě odeslány na bankovní účet do 5 minut a to díky využívání platební brány od společnosti ThePay. Pokud bude účet jinde než u České spořitelny, Komerční banky, Monety Bank, ČSOB, FIO, Raiffeisenbank, UniCredit Bank nebo Sberbank pak budou peníze připsány na účet do 1-2 pracovních dnů.

Nejlepší možný úrok

Každá žádost je před schválením pečlivě prověřována, včetně kontroly v registru BRKI & NRKI. Klienti, kteří se prokázali dobrou úvěruschopností mohou dosáhnout na lepší úrok. Platí to pro stálé klienty, kteří si o Švýcarskou půjčku opakovaně požádali a vše řádně a včas vrátili.

Splacení a prodloužení půjčky

Splacení Švýcarské půjčky je snadné a probíhá pomocí bankovního převodu nebo skrze bránu ThePay, kde je stoprocentní jistota, že splátka dorazí včas. Pokud se klient dostane do situace, kdy ví, že půjčku nesplatí do požadovaného termínu, je dobré tuto informaci neprodleně oznámit a dobu splatnosti si prodloužit až o 30 dnů. Prodloužení splatnosti je zpoplatněno procentuálně dle hodnoty poskytnuté částky.


Vloženo 27. 2. 2018

© 2009 - 2024 SIALINI, www.Mikropůjčka.cz - Infoweb o mikropůjčkách. Nejsme poskytovatelem půjček. Provozovatel
Podmínky použití a ochrana osobních údajů